Založ si blog

Bratislava a potom nič. . .

Tento blog je myslený ako čistá fikcia a je určený na pobavenie…

Slovensko je od nepamäti agrárny štát. No a Bratislava – tá je dnes mekkou Slovenska. Väčšina ľudí z východu Slovenska tu pracuje a cez pracovný týždeň sa počet ľudí pohybujúcich sa na území Bratislavy – dovolím si povedať – zvýši o + niekoľko sto tisíc.

 

A tí, čo do Bratislavy nechodia alebo tu nepracujú, len ticho v svojich hlavách alebo nahlas po krčmách závidia ten úžasný hospodársky zázrak, tie úžasné zárobky a ten úžasný život, ktorý – na rozdiel od nich – úbohých a zbedačených na úkor Bratislavy – všetci bratislavčania do jedného a bez rozdielu majú…

 

https://www.aktuality.sk/clanok/363864/zivot-v-bratislave-je-drahsi-ako-v-kosiciach-o-vyse-tisic-eur/

 

Dôkazom toho sú potom akékoľvek demonštrácie, kedy Bratislavčania, ktorí sa majú extrémne dobre, proti ničomu nedemonštrujú – na demonštrácie (hoci aj do Bratislavy) chodí zásadne len tých zopár ľudí z lazov a hladových dolín, ktorí do Bratislavy zatiaľ za zaručene lepším životom (či už z dôvodu strachu alebo osobných dôvodov, či napr. výhrady svedomia…) neprišli. No a tak potom aj vyzerá úspešnosť slovenských demonštrácií, keďže menšina nikdy nič nezmôže…

 

Napadlo mi preto riešenie tejto zapeklitej situácie a to nasledovné:

1. Nech sa všetci, ale úplne všetci ľudia, ktorí na Slovensku ešte žijú mimo Bratislavy prisťahujú do Bratislavy – Bratislava sa tak konečne stane metropolou s počtom cca 5,5 – 6 miliónov obyvateľov.

2. Zvyšok územia Slovenska (okrem Tatier, miest, dedín, všetkých pohorí a iných prirodzených prírodných úkazov…) scelíme do jedného obrovského úrodného lánu, poorieme a budeme pravidelne obhospodarovať – veď Slovensko je od nepamäti agrárnym štátom – nič iné tak ako poľnohospodárstvo nevieme a ani sme nevedeli robiť lepšie. Nasadíme si a budeme znova dorábať dostatok všetkých plodín a budeme chovať presne toľko hospodárskych zvierat, ktoré sami potrebujeme tak, aby sme boli zasa potravinovo sebestační (veď všade sa hovorí o tom, že vyvážame kvalitné slovenské potraviny do zahraničia a dovážame nekvalitné zahraničné, že v obchodoch je pramálo potravín slovenskej výroby…)

3. Všetci obyvatelia Slovenska budú konečne bratislavčania – a teda všetci do jedného sa budú mať hmotne dobre (podľa rovnice KAŽDÝ BRATISLAVČAN = MÁ SA HMOTNE DOBRE) a nikdo teda nebude musieť nikomu závidieť (odstráni sa z historických análov natrvalo teda aj tvrdenie o slovenskej závistlivosti a zloprajnosti, -= povestné: „ak mne zomrie koza, susedovi musia dve…“).

4. Všetci budú koncentrovaní na jednom území, na jednom mieste – v aglomerácii Bratislavy. Ak teda hoc aj z akejkoľvek samopaše príde ku akejkoľvek demonštrácii (napríklad pred budovou Parlamentu/Národnej rady SR na hradnom kopci) – keďže sú Slováci od nepamäti súdržný národ – všetci do jednej duše prídu na demonštráciu a demonštrácie budú konečne úspešné…

Mŕtviteľ rodiny. . .

07.06.2017

Dnes a denne sa mnohí sťažujú na stárnutie populácie nielen v celej Európe ale špeciálne na Slovensku: https://www.aktuality.sk/clanok/272179/slovensko-bude-mozno-starnut-najrychlejsie-v-europe-varuju-odbornici/ viac »

V Bratislave bol raz, už zas a znova protikorupčný pochod. . .

05.06.2017

Ahojte, fandím samozrejme všetkým dobrým aktivitám: https://www.noviny.sk/politika/229017-studenti-boj-s-korupciou-nevzdavaju-tentokrat-budu-pochodovat-v-troch-mestach Len pripomínam, čo povedal viac »

Ministerstvá chudákov a ich biednych detí? ? ?

02.04.2017

Neskutočne ma napajedila správa, ktorá hovorila o tom, že na Slovensku čelí exekúciám čoraz viac dôchodcov. Tá správa súvisela aj s týmto článkom: https://ekonomika.sme.sk/c/20495742/exekutori-beru-starym-ludom-dva-miliony-eur-ako-tomu-zabranit.html viac »

Maďarsko, protest, Budapešť

Protesty Maďarov proti zákonníku práce i Orbánovi pokračovali

16.12.2018 21:59

Maďarský parlament v stredu prijal kontroverznú novelu zákonníka práce.

sanitka, záchranári, prvá pomoc

Dievčatko z Revúcej privalil televízor, nešťastie neprežilo

16.12.2018 20:52

Maloletá na seba televízor pravdepodobne stiahla.

Belgicko, Brusel, protest, migračný pakt,

V Bruseli protestovali tisíce ľudí proti migračnému paktu

16.12.2018 20:04

Polícia použila proti demonštrantom slzotvorný plyn aj vodné delá.

sucho, pôda, zem

Farmári sa sťažujú, že nedostali odškodné za sucho v roku 2017

16.12.2018 19:00

Napriek sľubom vláda zatiaľ neposkytla stovke najviac postihnutých farmárov suchom v roku 2017 sľúbenú pomoc, tvrdia farmári.

antonpavlovicslovakov

SLOVO.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 20
Celková čítanosť: 40355x
Priemerná čítanosť článkov: 2018x

Autor blogu

Kategórie